Kuaför Salonu, Güzellik Merkezi ve Protez Tırnak Merkezi Hakkında

BİZ KİMİZ;

Hair Line Meryem Beauty Center 1994 yılından bu yana Cemal Paşa Mah. 2 Sokak Nisa Apt. No:28 Zemin Kat adresine faaliyet göstermektedir.

Kuruluşumuzun amacı tamamen müşterilerin tırnak ile ilgili yasadığı problemlere çözüm üretmek ve şayet doktorluk(HASTALIKLI) bir durum yoksa, kişilere, protez tırnak uygulaması merkezimiz tarafından yapılmaktadır.

Ayrıca Kuaförlük, Cilt Bakımı, Masaj, Manikür-Pedikür, Saç Bakımı gibi alanlarda da müşterilerimize gerekli hizmetleri sunmaktayız.

Hizmetlerimiz; modern ve bakımlı olmak isteyen Türbanlı hanımları, Beyefendileri ve güzel bir görünüme sahip olmak isteyen kişileri kapsamaktadır.

Temizliğimizle, kalitemizle, yaptığımız işin arkasında oluşumuzla, düşük fiyat yüksek hizmet politikamızla biz, bizden mennun kalacağınızdan eminiz.

MİSYONUMUZ;

Kaliteli ama uygun fiyata hizmet politikasıyla,farklı ve yenilikçi bakış açısından ödün vermeden müşteriye en iyi çözümleri sunmaktır.

VİZYONUMUZ;

Yenilikçi ve genç duruşuyla büyümeyi sürdürmek,şuan hali hazırda çalışmakta olan Adana'da ki şubemizle ve Avrupa’da ki şubemizle aynı çizgi ve kalite anlayışını devam ettirerek alanında farkını ortaya koymaktır.